Choď na obsah Choď na menu

"Hanba im, kokotom", ozývalo sa tribúnami štadióna Shaved Hills

5. 12. 2011

Po tímovom sústredení, zameranom hlavne na fyzickú kondíciu a výdrž pečene sa Flajtre postavili voči odvekému rivalovi zo Slivokláťa, no ani tentoraz sa im nepodarilo zvíťaziť a pripísať si drahocenné body do tabuľky PremierLick. Tréner Kadlec sa rozhodol pre razantné zmeny v zostave, po dlhej absencii zapríčinenej chorobou HIV sa na trávnik vrátila opora Karim, v bráne "chytal" Won a v obrane sa ukázali dvaja krásni ľudia Ondrišák s izraelským legionárom Greschneiderom.

Od začiatku diktovali tempo hry hostia zo Slivokláťa, no a po pár minútach hry Flajtre nevedeli kde im stoja kliťáky. Dokázali síce zdramatizovať stav zásluhou Karima či Rina no aj tak to na víťazstvo nestačilo. Frustrovaní odchádzali z ihriska a keď sme sa ich chceli spýtať s našim mikrofónom na ich pocity, Choi Won len odpovedal: ´´Daj to do piče!´´ na otázku či sa dalo zabrániť dvanástim gólom zareogaval: ´´Čo si tam mám najebať, kokot?´´ Spýtali sme sa aj Rina či ešte bola nádej na dobrý výsledok, ten mi len facku prijebal a povedal: "Ked som sa za stavu 4:4 rútil na bránu v mysli som si povedal - Čil to pretočím, ale gól som nedal."

Na obšírnejší rozhovor sa nakoniec zmohol tréner Stanley Ferguson. Tu je krátky úryvok:

Pán tréner, verili ste, že to Flajtre ešte dokážu uhrať priateľný výsledok?

Ánooo!

Po polčase ste však neboli v dobre nálade, čo sa udialo v šatni počas prestávky? Čo ste adresovali vašim zverencom?

No toto som ešte nevideu...Čo vám jebe?? Do kedy to budú robiť! Svine najebané!

Hráči boli evidentne unavení už po pár minútach, ako si to vysvetľujete?